Periscope для Android

Відносно новий стрімінговий сервіс від Twitter - Periscope - досить швидко завоював популярність. З його допомогою користувачі оперативно і без особливих проблем можуть почати стрім в Мережу, для цього достатньо мати смартфон з iOS або Android. Сьогодні ж його оновили, додавши пару нових можливостей і внесли досить мажорну зміну.

Якщо ви з якихось причин ще на знайомі з сервісом, то коротко про його особливості - відео можна було стрімити тільки у вертикальній орієнтації картинки. Іншими словами, Periscope замислювався виключно як мобільна платформа. Сьогоднішня зміна цю відмінну рису трохи поламало - тепер Periscope підтримує і горизонтальну орієнтацію. Це чимось нагадує Instagram, який почав підтримувати портретні і широкоформатні фотографії, а не тільки квадратні (тим самим перетворившись на звичайну соціальну мережу з фотографіями, без своєї родзинки).

Додатково з'явилася можливість оповістити про cтрім через Facebook, додали нові оповіщення про cтрім, які дивляться друзі, а також полагодили пару багів і оптимізували додаток.