Home > Новини > Google запустила конкурента Apple Pay

Google запустила власний платіжний сервіс Apple Pay. Компанія сподівається, що система дозволить їй завоювати нові позиції на ринку мобільних платежів і потіснити Apple.

Сервіс, покликаний скласти конкуренцію Apple Pay, перетворює смартфон в цифровий гаманець: система зберігає дані кредитних і дебетових карт користувача, які можуть використовуватися як у реальних, так і у віртуальних магазинах. Android Pay підтримує карти всіх чотирьох основних платіжних систем – Visa, American Express, Discover і MasterCard, вона сумісна з більшістю останніх пристроїв на базі Android.

Використання Android Pay дозволить користувачам оплачувати товари і послуги більш ніж в 1 млн американських магазинів, а також в +1000 мобільних додатків. Серед партнерів платіжної системи – роздрібні мережі Macy’s, Staples і Whole Foods, повідомив директор по продуктах Google, відповідальний за Android Pay, Пали Бат.

«Ми будемо поступово вводити в дію платіжну систему в наступні кілька днів, і це тільки початок. Ми продовжимо додавати в Android Pay нові можливості, а також збільшувати число партнерів – банків і рітейлерів – в найближчі місяці, що ще більше полегшить оплату за допомогою нашої платіжної системи », – заявив Бат.

Android-Pay-2

Зокрема, Google розробляє функції, які дозволять користувачам Android Pay брати участь в програмах лояльності або спеціальних акціях.

Компанія розраховує, що запуск Android Pay дозволить збільшити інтерес до смартфонів на базі Android.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.