Вийшла нова версія Nova Launcher з функцією нормалізації іконок

Розробники лаунчера Nova Launcher швидко провели тестування і випустили нову версію своєї інтерфейсної надбудови для Android. Оновлений Nova Launcher тепер може призводити іконки до одного розміру.

Зліва - було, праворуч - стало

Нагадаємо, нормалізація іконок - це функція, яка масштабує занадто великі або занадто маленькі значки додатків до одного прийнятного рівня. Розробники вклали в нову можливість багато механізмів і алгоритмів масштабування. Лаунчер не просто збільшує або зменшує іконки - він робить їх візуально єдиними. Функцію нормалізації іконок можна знайти у візуальних налаштуваннях лаунчера. Активується вона одним перемикачем. Нова можливість вже працює досить непогано, але розробники планують і надалі покращувати алгоритми нормалізації відповідно з відгуками користувачів. Можна сказати, що функція ще знаходиться на стадії бета-тестування.

nexus2cee_nova-728x431

Серед інших змін в оновленому Nova Launcher варто відзначити пошуковий бар в стилі Android 6.0 Marshmallow, нові права для середовища виконання додатків, виправлення багів і помилок. В основному апдейт був підготовлений спеціально для нової версії Android.