Як заробити гроші на сматрфоні з Android

Сервіс PayForInstall, за допомогою якого власники мобільних пристроїв можуть щодня заробляти невеликі суми, існує вже більше року. Нещодавно він обзавівся мобільним додатком, в якому реалізовані всі його функції. За допомогою програми заробляти реальні гроші стало набагато простіше. Скажу відразу - мова йде не про повноцінну роботу, яка дозволить безбідно існувати. Додаток «PFI: мобільний заробіток» дає можливість отримувати невеликі суми, але кожен день, причому від вас потрібно зовсім небагато зусиль і ніяких додаткових вкладень.

Для початку встановлюємо додаток через Play Market і проходимо реєстрацію. Потрібно вказати діючу електронну адресу, номер телефону та країну проживання. Відразу ж після цього користувачеві будуть доступні завдання. Варто відзначити, що ця програма вигідно відрізняється від подібних програм тим, що запропонованих завдань в ній завжди багато і вони різноманітні.

Інтерфейс програми
Він украй простий, зрозумілий кожному користувачеві і виглядає досить стильно. Основне меню складається з чотирьох кнопок-квадратів: «Завдання», «Налаштування», «Довідка» і «Вивід». Посередині, в жовтому колі видна та сума, яка вже зароблена вами за допомогою додатка. Варто ознайомитися з довідкою - в ній міститися відповіді на найчастіші запитання по роботі з програмою.

Як виконувати завдання?
Вибирайте вподобаний вам варіант, натискайте на нього і дотримуйтесь інструкції. Зазвичай потрібно встановити додаток, запустити його і тримати відкритим кілька хвилин. Вартість таких завдань невелика - від 2 до 5 рублів, але й виконувати їх не складає труднощів. Дорожчі завдання можуть зажадати не видаляти викачане додаток або гру пару днів або пройти кілька рівнів. Зустрічаються завдання, в яких потрібно написати відгук.

Гроші після виконання взятої задачі надходять миттєво. Баланс можна перевірити в будь-який момент.

Способи виведення грошей
Додаток «PFI: мобільний заробіток» дозволяє виводити зароблені кошти трьома способами: через сервіс WebMoney, на гаманець QIWI або поповненням балансу телефону. У середньому зараховуються гроші від 30 хвилин до двох днів після виводу.

«PFI: мобільний заробіток» - необтяжливий і легкий спосіб отримання невеликого доходу для власників смартфонів або планшетів.