Новий захищений смартфон Cat® S30 представлений на виставці IFA 201

Лінійка захищених телефонів Cat® поповнилася новою моделлю S30. Новинка представлена ​​на виставці IFA 2015, яка проходить в Берліні з 4 по 9 вересня.

У процесі розробки моделі Cat S30 були взяті до уваги відгуки користувачів попередніх моделей телефонів Cat. За результатами досліджень, проведених фахівцями компанії, 69% споживачів зупинили вибір саме на захищених телефонах насамперед через особливості своєї роботи і середовища, в якій їм доводиться користуватися телефоном.

Нова вдосконалена модель адресована представникам робітничих професій. Смартфон Cat S30 укладений у міцний корпус, виготовлений з матеріалу, що запобігає ковзанню, апарат зручно лежить в руці. Пристрій не боїться ударів і падінь: новинка отримала ступінь захисту IP68 і сертифікована за стандартом Mil SPEC 810G (захист при падінні з висоти до 1,8 м). Пило- і водонепроникний корпус пристрою дозволяє використовувати його в самих екстремальних умовах, також екран підтримує роботу в рукавичках. Потужна батарея забезпечує тривалу автономну роботу.

Розробники приділили увагу не тільки захисним функціям. Смартфон працює під управлінням останньої версії ОС Android Lollipop.

Ключові характеристики Cat S30:

  • Збільшена ємність батареї - 3000 мАч
  • Захист при падінні з висоти до 1,8 м
  • Захист від води і пилу
  • Підтримка управління в рукавичках
  • Підтримка управління вологими пальцями
  • Покриття екрану Corning® Gorilla® Glass 3 - збільшена товщина в 1 мм