Fallout 4: два «особливих» відео, подробиці про крафтинг та сві

В останні два тижні студія Bethesda була особливо активною в плані публікації нових матеріалів по Fallout 4. Компанія випустила пару роликів з коментарями головного дизайнера Fallout 4 - Тодда Ховарда, а також з'явилися ті самі «особливі» відео про характеристики SPECIAL.


Почати варто, мабуть, з тих самих «особливих» відео. На виставці E3 +2015 компанія Bethesda заявила, що в якийсь момент вона почне випускати по одному відео в неділю про кожній характеристиці SPECIAL. Таких було випущено вже два - обидва оповідають про силу і сприйняття. Ролики виконані в дуже смішному і підходящому стилі мультфільмів з 50-х - якраз в дусі всесвіту Fallout. У відео розповідається про те, як сила і витривалість будуть впливати на геймплей і здібності головного героя. Можна сказати, що сила буде впливати на холодну зброю, бій навкулачки, вага вантажу, що піднімається, а також на крафт деякої зброї, а сприйняття відповідає за стрілянину в режимі VATS і дозволяє спритно спустошувати кишені інших NPC або ворогів.


Також Bethesda випустила два відео з геймплеєм з презентації Fallout 4 на E3 2015, але поверх усього цього накладені коментарі Тодда Ховарда. Два відео розповідають про свободу дій і крафтинг в новій грі.