YouTube Gaming для Android

Мобільний додаток YouTube Gaming скоро дозволить транслювати Android-ігри прямо зі смартфона або планшета. Судячи з усього, хлопці з YouTube теж помітили тенденцію до популяризації мобільного стрімінга. YouTube Gaming буде конкурувати з такими стрімінговими додатками, як Mirrativ і Live screen streaming для Android.

Оновлення з можливістю ведення трансляції прямо з мобільного пристрою вийде «скоро» і з'явиться разом з японською версією YouTube Gaming для Android. Японія буде першою азіатською країною, де офіційно запуститься сервіс ігрових трансляцій від YouTube. Нагадаємо, минулого місяця YouTube Gaming став доступний в США і Великобританії, але сервісом вже можна користуватися в інших країнах через мобільний додаток. Поки орієнтований на ігри YouTube не отримав великої популярності.

YouTube Gaming - це сервіс-конкурент суперпопулярного Twitch, який віднедавна належить компанії Amazon. У звичайному YouTube вже були доступні трансляції ігор, але їх функціонал і залишав бажати кращого. У новому YouTube Gaming розробники реалізували симпатичний інтерфейс з унікальними дизайнами для сторінок ігор, а також поліпшили чат. Поки основна перевага аналога Twitch полягає в якості трансляцій та їх стабільності - у Google просто більше серверів.