Home > Програми > Додаток YouTube Gaming дозволить транслювати ігри прямо з Android

Мобільний додаток YouTube Gaming скоро дозволить транслювати Android-ігри прямо зі смартфона або планшета. Судячи з усього, хлопці з YouTube теж помітили тенденцію до популяризації мобільного стрімінга. YouTube Gaming буде конкурувати з такими стрімінговими додатками, як Mirrativ і Live screen streaming для Android.

Оновлення з можливістю ведення трансляції прямо з мобільного пристрою вийде «скоро» і з’явиться разом з японською версією YouTube Gaming для Android. Японія буде першою азіатською країною, де офіційно запуститься сервіс ігрових трансляцій від YouTube. Нагадаємо, минулого місяця YouTube Gaming став доступний в США і Великобританії, але сервісом вже можна користуватися в інших країнах через мобільний додаток. Поки орієнтований на ігри YouTube не отримав великої популярності.

YouTube Gaming – це сервіс-конкурент суперпопулярного Twitch, який віднедавна належить компанії Amazon. У звичайному YouTube вже були доступні трансляції ігор, але їх функціонал і залишав бажати кращого. У новому YouTube Gaming розробники реалізували симпатичний інтерфейс з унікальними дизайнами для сторінок ігор, а також поліпшили чат. Поки основна перевага аналога Twitch полягає в якості трансляцій та їх стабільності – у Google просто більше серверів.

YouTube Gaming
YouTube Gaming
Developer: Google LLC
Price: Free
  • YouTube Gaming Screenshot
  • YouTube Gaming Screenshot
  • YouTube Gaming Screenshot

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.