Як прибрати рекламу з ВКонтакте

Як прибрати рекламу з ВКонтакте

У клієнтах і мобільної версії соціальної мережі ВКонтакте почали розміщувати рекламу сторонніх додатків. Причому, в новій рекламі є кнопка «Встановити» і рейтинг додатка за аналогією з Google Play Маркет. Відображаються вони саме в користувальницької стрічці, а не в загальному потоці, як, приміром, рекламні блоки, що відносяться до повної версії сайту.

Звичайно, 20000000 користувачів мобільної версії ВКонтакте - це величезна аудиторія. І якщо поки ще рекламувати через цю соціальну мережу дозволено лише додатки з App Store і Google Play (ця реклама орієнтована на власників пристроїв на iOS і Android відповідно), то незабаром планується розширити спектр рекламованих товарів і послуг, а також поширити їх і на інші платформи . Тенденція не може не насторожувати, але боротися із засиллям реклами можна.

Можливо, ви вже намагалися позбутися рекламних блоків в мобільному клієнта соціальної мережі за допомогою методів, що застосовуються для блокування реклами в різних додатках і іграх для Android. На жаль, тут ці способи не працюють, але ми пропонуємо новий варіант, призначений саме для відключення реклами ВКонтакте. Root-права не потрібні, послідовність дій проста - потрібен лише спеціальний код для включення додаткових налаштувань мобільного клієнта.

1. Відкриваємо на своєму Android-пристрої додаток ВК і переходимо в «Налаштування».

Як прибрати рекламу з ВКонтакте

2. Вибираємо розділ «Про програму», бачимо на екрані картинку з собачкою і натискаємо на неї рівно три рази - це потрібно тільки для того, щоб активувати саму можливість блокування реклами (на екрані нічого не станеться).

Screenshot_2015-09-18-14-31-48

Як прибрати рекламу з ВКонтакте

3. Якщо у вас смартфон, то скористайтеся функцією набору номера в телефоні - введіть у рядок код * # * # 856682583 # * # *. З планшетом складніше: якщо номеронабирача в ньому немає, то доведеться встановити додаток для набору номера (Приміром, True Phone). Далі вводите той же код - * # * # 856682583 # * # *.

На деяких смартфонах просто так набрати секретний код неможливо, тому радимо скористатися програмою Secter Codes, яка сама відшукає секретні коди на вашому телефоні та запропонує автоматично їх набрати. У програмі вибираємо "Вконтакті".

Screenshot_2015-09-18-14-32-19
4. У вас має відкритися вікно «ВК - Отладка». Гортайте меню вниз, поки не побачите рядок «Отключить рекламу» - відзначте її галочкою. Все.

Screenshot_2015-09-18-14-32-08

Як прибрати рекламу з ВКонтакте

Більше реклама не буде з'являтися у вашій стрічці. В якості бонуса за виконану роботу можете включити в тому ж меню «невидимку» і залишатися непомітним, перебуваючи при цьому в мережі (онлайн).