На Android Wear тепер можна відповідати на повідомлення

Здавалося б, на маленькому екрані смарт-годинника просто неможливо розмістити повноцінну віртуальну клавіатуру для спілкування. Довгий час це було дійсно так. Єдиним способом відповісти, наприклад, на вхідне смс-повідомлення, був голосове введення. Однак тепер, з приходом додатку Messages for Android Wear, власники наручних пристроїв зможуть майже без проблем набирати текст на своєму гаджеті. Головне - пристосуватися.

Програма дозволяє відповідати на вхідну кореспонденцію прямо із зап'ястя за допомогою QWERTY-клавіатури. Про зручність такого рішення розповідати не доводиться, звичайно, враховуючи вельми скромні габарити розумних годинників. Та й на екрані всього в пару сантиметрів клавіатура навіть не помістилася цілком, але розробників Messages for Android Wear, схоже, це не зупинило.

Messages-Android-Wear2.@750

Крім віртуальних кнопок, є можливості по інтелектуальному введенню і диктуванні, панель зі смайликами Emoji. Напевно, спробувати набрати повідомлення на такій клавіатурі добре (в цьому є певна користь) в зимову пору року, коли телефон з кишені діставати зовсім не хочеться, оскільки він лежить під кількома шарами одягу.

Треба відзначити, що це не перша цікава ідея компанії appfour. Нагадаємо, що у своєму час вони також представили веб-браузер, плеєр YouTube з підтримкою Chromecast для Android Wear і навіть середовище розробки AIDE для Android. Повний список додатків тут.

Додаток доступний безкоштовно, проте за додаткові функції (автоматичне додавання підпису, шаблони відповідей) доведеться заплатити.