Google запрошує на захід 29 вересня

Люди, котрі цікавляться гаджетами і розвитком мобільного ринку, з нетерпінням чекають різноманітні заходи, на котрих відомі світу корпорації анонсують свої продукти. І навіть якщо ви не плануєте купувати кожен новий девайс, спостерігати за подіями вам буде просто цікаво. Кожна подібна подія - це свого роду захоплююче шоу, готове урізноманітнити і без того цікаве життя гіку. Один з таких заходів заплановано на 29 вересня компанією Google, яка має багато сил і готова представити свої новітні продукти.

На сьогоднішній день нам відомо лише про три девайси:

  • Планшет Huawei Nexus
  • Смартфон Nexus 5X
  • Медіастік Chromecast 2

Однак відомо й те, що компанія розпочала офіційну розсилку запрошень на даний захід, і пройде він  в Сан-Франциско о 19:00 за київським часом:

nexus2cee_Capture_thumb.@750

Крім того, згідно інформацією від видання Droid Life, фаблет від Huawei отримає назву Nexus 6P. У випадку з Nexus 5X все гранично ясно - приставка «X» означає «Xtreme», проте приставка «P» може розшифровуватися неоднозначно. мабуть, йдеться про «Phablet».

Нагадаємо, що смартфон Nexus 5X оснастять процесором Snapdragon 808 з частотою 1,8 ГГц, 2Gb оперативної пам'яті, 5,2-дюймовим FullHD-дисплеєм, камерою на 12,3 Мп і батареєю ємністю 2700 мАг. Раніше ми вже встигли порівняти розміри 5X з іншими флагманами ринку. Девайс матиме достатньо простий зовнішній вигляд на відміну від Nexus 6P: Huawei вирішила поекспериментувати з дизайном і зліпила цікаве металеве «диво». Тим часом, від більш досконалого 6P очікують 64-бітного Snapdragon 810 і 3 ГБ оперативної пам'яті.

Разом з новими девайсами очікується демонстрація і випуск фінальної версії мобільної операційки Android 6.0 Marshmallow. До слова, саме на даній версії буде працювати новий самартфон HTC One A9, який також будуть представляти 29 вересня.

У свою чергу, стік Chromecast 2 нагородили абсолютно новим дизайном, підтримкою Fast Play і можливістю безпосередньо підключитися до звукової колонки за допомогою допоміжного дрота. Не забули в компанії і про новий модуль Wi-Fi. Втім, більш докладно про новий Chromecast 2 можна дізнатися тут.