Як записати телефонну розмову на Android?

Життєві ситуації можуть бути різними і часом виникає необхідність записати свою телефонну розмову. Причини можуть бути різні, будь то безневинний розіграш друга або збір компромату на когось. Тому вам необхідно записати телефонну розмову.

Для цього з Play Market для завантажтаження доступно багато різних програм для запису дзвінків. Більшість програм для запису дзвінків безкоштовні, та мають небагато налаштувань. Записують вони всі вхідні і вихідні дзвінки.

Screenshot_2015-09-21-15-10-56

Завантажуємо будь-яку програму та відкриваємо. Заходимо в "налаштування" і ставимо галочку навпроти "Запис дзвінків". Таким чином при кожному вихідного чи вхідного дзвінка почнеться запис дзвінка.

Далі в тому ж вікні поставте в "Джерело аудіо" MIC (за замовчуванням стоїть Voice Call), а в "Тип файлів" WAV (за замовчуванням - AMR). Таким чином ви підвищите якість запису.

А якщо ви хочете виключити запис розмови від стороннього абонента, номер якого у вас не записаний в котакт, в настойках поставте галочку навпроти поля "Ігнорувати контакти".

За замовчуванням, розмови записуються на SD-карту. У налаштуваннях можна змінити розташування файлу розмови.

Якщо ж у вас Android смартфон з не дуже застарілою версією ОС,  в саму операційку вже буде включено програму для запису дзвінків. Зазвичай цю функцію виконує стандарний "Диктофон".

Screenshot_2015-09-21-15-12-54

Прослухати ж записи дзвінків можна в самому "Диктофоні", вибравши значок збережених записів в правому верхньому кутку екрану. В даному випадку файли з записами зберігаються в пам'ять телефону.