Як додати в чорний список на телефоні?

Нерідко буває таке, що ви не хочете приймати дзвінки або SMS-повідомлення від певного номера, а людина все одно продовжує докучати вам. Ви б хотіли не приймати його дзвінки або повідомлення, але не знаєте як. Вам пощастило, з даної статті ви дізнаєтеся, як додати в чорний список на телефоні.

На деяких кастромних прошивках (наприклад LeWa OS) можна заблокувати дзвінки і SMS стандартними засобами. У тій же LeWa OS заходимо в "Меню" - "Центр безпеки", переходимо у вкладку "Докладно", натискаємо на "Чорний список", переходимо у вкладку "Налаштування", Тап на "Налаштування перехоплення" і вибираємо пункт "Інтелектуальна блокування" . Тепер в контактах вам достатньо занести якийсь номер в чорний список і система сама не буде пропускати цей номер.

Однак, з досвіду використання, вона бувало відфільтровує і потрібні номери, тому краще все-таки використовувати сторонню програму.

Як додати в чорний список на телефоні - з допомогою програми.

Існують дві абсолютно рівноцінні програми для блокування дзвінків і SMS. Детально опишу, як користуватися однією з них, другий користуватися абсолютно аналогічно.

Програма називається Сalls Blacklist.

Завантажуємо і встановлюємо програму.
Натискаємо на плюсик у вкладці "Чорний список" і додаємо небажаного абонента. Додавати абонентів можна зі списку дзвінків, телефонної книги або вручну за номером.

Тепер цей абонент не зможе вас потурбувати.
Також ви можете при бажанні в налаштуваннях поставити, щоб вам при заблокованому дзвінку / повідомленні приходило повідомлення на телефон, а можете і відключити це.

Ще у вкладці "Журнал" ви можете подивитися історію заблокованих дзвінків і повідомлень. Останні навіть можна і прочитати.

Існує опція "Білий список". При занесенні туди якогось номера, цей номер ні за яких обставин не блокуватиметься.

Ще одна програма для блокування дзвінків і SMS.

Друга програма називається Call Blocker.

Заблокувати небажаного абонента можна точно таким же способом, як і в тій програмі. Як я вже говорив, програми абсолютно рівноцінні і вибір залежить тільки від вашого уподобання.

Якщо у вас виникли питання про те, як додати в чорний список на телефоні, пишіть в коментарі.