Xiaomi оновила Mi Note Pro до MIUI 5.9.21 на базі Android 5.1.1 Lollipop

Сьогодні вранці компанія Xiaomi зробила приємний сюрприз для власників смартфона Mi Note Pro - Оновила пристрій до останньої версії Android 5.1.1 Lollipop. На жаль, на поточний момент, оновлення доступно тільки для користувачів закритого бета-тестування MIUI. Для тих, хто використовує стабільну версію систему доведеться трохи зачекати.

1442846480_miui Крім нової версії Android, апдейт під номером MIUI 5.9.21 спрямований на оптимізацію системи в цілому і виправлення раніше виявлених помилок. Варто відзначити, що оновлення важить цілих 758 МБ і перед його установкою необхідно обов'язково переконатися в наявності достатнього вільного місця і мати, як мінімум, на половину заряджений акумулятор. Також, ми рекомендуємо окремо зробити «Wipe Cache» в Recovery свого смартфона, для того щоб уникнути можливих проблем надалі у зв'язку з переходом на Android 5.1.1.

1442846427_miui-1
Таким чином, якщо Ви стали тим щасливчиком, хто вже сьогодні може насолодитися усіма принадами нової MIUI, відписуйтеся в коментарях, які зміни були помічені саме Вами.