У месенджері Telegram з’явилися публічні чати

В офіційному блозі розробників Telegram повідомляється, що месенджер оновився і отримав декількох цікавих функцій. Одне з найголовніших нововведень - публічні чати, які можуть заводити відомі особистості або організації.

Публічні чати отримали назву Channels або «Канали» і на них може підписатися необмежену кількість чоловік. Кожне повідомлення, відправлене в такій чат, забезпечується видимим лічильником переглядів. Таким чином, можна відстежити популярність повідомлення, якщо його відправляли в інші чати або співрозмовникам. Також варто відзначити, що при створенні кожен публічний «канал» отримує унікальну URL-адресу, з допомогою якого можна легко запрошувати нових людей. Серед інших нововведень Telegram для Android і iOS: поліпшений фоторедактор та підтримка швидких відповідей в iOS 9.

«Канали» на даний момент доступні тільки в Telegram для Android і iOS. Версії месенджера для інших платформ отримають відповідні оновлення пізніше. Також у жовтні розробники з компанії Павла Дурова планують додати в Telegram для iPad підтримку функції поділу екрана.