Операційній системі Android виповнилося 7 років

У операційної системи Android є два дні народження 5 листопада 2007 року, коли Google анонсувала розробку платформи, і 22 жовтня 2008 року - дата початку продажів HTC G1, першого пристрою під керуванням цієї ОС. Однак формальним днем ​​народження Android стала зовсім інша дата - 23 вересня 2008 року. У цей день Google і T-Mobile анонсували продажу HTC G1 в наступному місяці. Також 23 вересня був випущений Android SDK 1.0. Таким чином, можна вважати, що вчора роботові-андроїду виповнилося цілих 7 років.

За ці роки операційна система від Google домоглася повного домінування на мобільному ринку. Згідно з даними на серпень 2015 року, Android встановлена ​​на 81,3% усіх мобільних пристроїв у світі. Більше мільярда різних апаратів працюють під керуванням цієї ОС. Результат воістину щонайпотужніший. Google не залишила без уваги таку дату. Як невеликого святкування компанія опублікувала в соціальній мережі Google+ кілька «солодких» фонів для робочого столу. На шпалерах зображені кекси, пастила і еклери - символи деяких версій Android.

ggrt_store_7thbirthday_tw_g_v01_r03-03b.png_min

Нагадаємо, 29 вересня компанія Google проведе захід, на якому буде представлена ​​фінальна версія Android 6.0 Marshmallow, а також нові Nexus-смартфони під її управлінням.