Як вибрати правильний зарядний пристрій?

Однією з основних проблем користувачів мобільних гаджетів ще довгий час будуть залишатися зарядні пристрої, оскільки досить часто в процесі активного використання доводиться їх замінювати. Існує цілий ряд причин, здатних змусити вас задуматися про похід в магазин.

На сьогоднішній день магазини пропонують досить великий асортимент зарядних пристроїв від різних виробників, які можна поєднувати, але більша частина, представлених на вітринах зразків, це товари, нікому не відомих, китайських виробників.

Краще розібратися в запропонованому асортименті і підібрати більш відповідне допоможе утиліта Ampere. Крім того з його допомогою можна перевірити якість вже наявного.

Головним критерієм у процесі вибору є ціна, яка зазвичай на порядок відрізняється від фірмових зарядних пристроїв, випущених відомими виробниками. Другою причиною для більшості користувачів є переконання, що такий простий гаджет, як зарядка для мобільного або планшета, зробити погано просто не можна. Але практика показала, що це далеко не так. Якість та технічні можливості більшої частини зарядок, створених нашими китайськими друзями, не відповідають зазначеним на них показниками. «Просунутий» китайський виробник знайде спосіб заощадити навіть на саме простому гаджеті. Наприклад, можна взяти дешеві дроти та інші елементи, або просто банально порушити технологію виготовлення. Все це призводить до того, що створена з порушеннями зарядка видає менший струм і з перешкодами. Це призводить до нагрівання, поломок, збільшення часу зарядки, поломці контролера та іншим несправностей.

Оцінити роботу зарядки і USB -Провід дозволить програма Ampere. Створена вона спеціально для смартфонів і планшетів під управлінням Android, вона вимірює струм розряду і заряду батареї мобільного гаджета. Якщо пристрій підключено до якісного зарядного пристрою за допомогою правильного кабелю, втрати заряду будуть мінімальними, а струм вище.

Варто відзначити, що додаток працює виключно з струмами акумулятора, а отримані при вимірах дані, залежать від яскравості дисплея, працюючих додатків і цілого ряду інших факторів. Процес замірів займає всього лише десять секунд, але за цей час Ampere п'ятдесят разів знімає показання з датчиків і визначає середні величини. І хоча цей метод може здатися вам досить приблизними, отримані дані дозволять визначити якість з'єднувального кабелю і самої зарядки.

Програмка працює не на всіх девайсах. Далеко не повний перелік несумісних з програмою пристроїв, ви зможете знайти в Google Play. Набагато простіше переконатися, що ваш пристрій не потрапило в цей список, просто встановивши Ampere на свій гаджет.