Завантаження та читання книг на Андроїд

З розвитком технологій, появою Інтернет і цілого ряду розумних і корисних гаджетів багато сфер нашого життя перейшли у віртуальну площину. У цьому списку читання і придбання книг. Крім того, якщо раніше доводилося добувати книги трохи незаконним шляхом, то зараз на Google Play з'явився спеціальний розділ Google Play Книги. Поступово поширення цифрових товарів  стає на легальні рейки, хоча торенти ще існують і як і раніше заохочують "піратство". Ну, а всі ті, хто вирішив покинути ряди "піратів" можуть купити вподобану книгу цілком легально з персонального комп'ютера, або смартфона. У першому випадку в браузері ПК необхідно відкрити магазин Google Play за посиланням play.google.com/store/books, на смартфоні з цією метою потрібно відкрити відповідний розділ Google Play Market. Це дозволить перейти в досить ємний каталог, що містить всі категорії книг. Варто відзначити, що такої кількості безкоштовної класичної літератури, як хотілося б її справжнім поціновувачам, в каталозі поки немає. Крім того ціни деяких екземплярів значно перевершують вартість їх друкованих видань, що не може не відштовхнути певну категорію читачів. Далеко не всі погодяться переплачувати за книги в три, а то й у чотири рази.

0

Сам процес покупки книги практично ідентичний купівлі будь-якого стандартного додатка. Оплата в даному випадку проводиться банківською картою через систему Google Checkout. Вибравши покупку книги або її читання, ви зможете прочитати її в браузері ПК або через додаток Google Play Книги на екрані смартфона.
Для зручності користувачів всі книги, зібрані на Маркеті розсортовані за жанрами. Історичні та любовні романи, детективи, пригоди, наукова фантастика і багато іншого вже чекає свого читача. Є тут і спеціальні підбірки і додатки. Вибравши літературний жанр і твір, ви зможете приступити до читання, натиснувши "Читати". Ті книги, які були куплені або додані в бібліотеку користувача доступні на сторінці play.google.com/books, або на головному вікні Google Play Книги і доступні через акаунт користувача. Варто відзначити, що скачувати можна тільки оплачені книги або ті, які доступні для читання безкоштовно для всіх. Крім того не можна скачати книгу з режиму перегляду. У цьому режимі можна прочитати тільки окремі сторінки, щоб визначитися з вибором.