Home > Новини > Нові відомості про BlackBerry Priv

Поки більшість людей стоять у чергах за новим iPhone6s ​​і розбирають його, для любителів смартфонів з qwerty-клавіатурою, схоже, настають гарні часи. Нещодавно з’явилася нова інфромація про перший смартфон від BlackBerry на ОС Android.

Якщо минулого разу BlackBerry випустила квадратний Passport і класичний Classic, то тепер прийшов час для слайдера, анонс якого відбувся ще в березні на Mobile World Congress.
Окрім нових фото, які будуть нижчими, також відомі й специфікації:

  • OS: Android Lollipop 5.1.1.
  • Процесор: Snapdragon 808
  • Екран: 5,4 “, з роздільною здатністю 1440×2560 @ 537ppi, зігнутий
  • Клавіатура: Qwerty-слайдер,
  • Пам’ять: 3GB RAM, підтримка microSD до 32GB
  • Камера: Задня – 18MP, з оптичною стабілізацією зображення (OIS) і можливістю знімати відео аж до 4К. Передня – 5MP, HD

Операційна система
Як вже було сказано раніше – Android 5.1.1, BlackBerry значно попрацювала над даною ОС, поліпшивши безпеку в тому числі і за рахунок впровадження grsecurity. Крім цього був доданий пакет BlackBerry Safeguard, для підвищення безпеки додатків, підтримка графічного пароля, Password Keeper, BlackBerry Protect, BlackBerry Device Search і BlackBerry Hub.

Клавіатура

Venice1-624x351
Так само як і Passport має сенсорну (фізичну) клавіатуру, що дозволяє здійснювати швидку навігацію в цьому пристрої, навіть не натискаючи кнопки.
Буде цікаво подивитися, як android-додатки будуть взаємодіяти з даною клавіатурою. Принаймні, в Passport не всі програми підтримують таку клаву, але, можливо, це пов’язано з емуляцією бібліотек в системі.

Екран

blackberry-venice-leak-3-840x630

blackberry-venice-android-leak-02-w782 Вигнутий, але не так як у iPhone, а більше схоже на Samsung Galaxy S6 Edge. На бічні грані буде виведена така інформація, як, наприклад, статус зарядки.

Щодо цін на даний смартфон, то про ним ми дізнаємося вже в листопаді, на офіційній презентації BlackBerry.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.