Xiaomi випустить планшет Mi Pad 2 в цьому році

Навколо тільки й розмови про смартфон середнього класу Xiaomi Mi 4с, який був представлений кілька днів тому. Якщо ви стежите за діяльністю ще молодої, але вже досить популярною китайської компанії, вам, мабуть, відомо, що в цьому році готується випуск нової продукції.

1443357650_mi
Вже оголошений випуск чергового флагмана серії Mi, а також планшетів серії Mi Pad. Поки був представлений лише один Mi Pad, який був запущений у виробництво в травні минулого року. Так що, очевидно, китайська компанія збирається представити нашій увазі ще кілька продуктів.

Стало відомо, що одне з два пристроя, а саме Mi Pad 2, дійсно буде запущено у виробництво в кінці цього року, але не пізніше, що не може не порадувати тих, хто перебуває в пошуках бюджетного планшета.

1443357625_mi_pad
Раніше на цьому тижні стало відомо, що компанія Xiaomi також запустить виробництво власної лінії ноутбуків в першій половині 2016 року. Перш ніж перейти до виробництва ноутбука, Xiaomi дозволять своєму Mi Pad влаштуватися на ринку смартфонів.

Разом з іншими китайськими компаніями, а саме з LeTV, OnePlus, Xiaomi хочуть випустити відкладені раніше товари, поки ще не стало надто пізно. До них відноситься Mi Pad 2 (а також, хотілося б сподіватися, Mi 5).