OnHub: «розумний» Wi-Fi-роутер від Google

Компанія TP-Link об'єднала зусилля з Google при розробці нового бездротового маршрутизатора OnHub. На думку партнерів, їх новинка являє собою роутер нового типу, здатний зробити Wi-Fi-з'єднання більш швидким, безпечним і простим у використанні.

OnHub включає антену з інноваційним дизайном, яка в комплексі з інтелектуальним програмним забезпеченням надає користувачам надійне WiFi з'єднання. Тринадцять антен, розташованих в унікальному круговому порядку, забезпечують зменшення інтерференції і оптимізують параметри мережевого з'єднання.

U300s_family_01-580x405

Пристрій поставляється в комплекті з мобільним додатком Google On, яке робить настройку і управління з'єднаннями Wi-Fi простіше. Роутер автоматично встановлює нові функції і останні оновлення безпеки (для цього передбачено 4 Гбайт внутрішньої пам'яті). Завдяки підтримці Bluetooth Smart, Weave і 802.15.4 маршрутизатор може ідеально інтегруватися в інфраструктуру розумного будинку. Швидкість передачі даних досягає 1900 Мбіт / с при використанні 2,4-ГГц і 5-ГГц діапазону.

У США ціна новинки складе $200. Поставки стартують в найближчі тижні.