Home > Програми > Skype для Android отримав підтримку Android Wear

Компанія Microsoft оновила додаток Skype для Android, додавши в нього підтримку розумних годинників під управлінням ОС від Google. Новий Skype 6.4 для платформи Android тепер працює на Android Wear, а також у додатку з’явилося кілька інших нових можливостей.

Оновлений Skype тепер може виводити повідомлення на екран розумних годинників з Android Wear. Повідомлення можна читати і відповідати на них за допомогою надиктуваши текст, смайли Emoji, які також можна намалювати, а не просто вибирати в меню. Серед іншого Skype для Android Wear може керувати вхідними дзвінками – брати чи відхиляти, управляти мікрофоном і веб-камерою смартфона або планшета прямо на годиннику. На жаль, повноцінно брати участь у дзвінках за допомогою годинника поки не можна – необхідний смартфон або планшет, пов’язаний з пристроєм на Android Wear.

Також в оновленні з’явилися живі смайли Skype Mojis. Нагадаємо, раніше цього року додаток Skype для iOS отримав підтримку розумних годинників Apple Watch. Причому Skype був в першій хвилі додатків для годинника Apple – програма була доступна вже на старті продажів пристрою.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.