Viber 5.6 для Android: збільшення довжини повідомлень, групові «лайки» і публічні чати для планшетів

Популярний месенджер Viber для Android отримав велике оновлення під версією 5.6. Свіжий додаток отримав кілька нових функцій, включаючи можливість «лайкнути» повідомлення в групових чатах, збільшення максимальної кількості символів в одному повідомленні, а також адаптацію публічних чатів для Android-планшетів.

Тепер користувачі можуть оцінити повідомлення своїх співрозмовників у групових чатах. Це реалізовано через простий механізм «лайків», прямо як в соціальних мережах. Одна з найцікавіших змін Viber 5.6 для Android - це збільшення максимальної кількості символів в одному повідомленні - до 7 000. Якщо ви обмінюєтеся довгими розповідями в месенджерах, то тепер Viber не стане для вас перешкодою. Також є хороші новини для власників планшетів на базі Android: тепер вони можуть користуватися публічними чатами в Viber. Раніше вони були доступні тільки на смартфонах.

Серед інших змін в Viber 5.6 для Android: більш зручний спосіб поділитися повідомленнями з публічних чатів зі своїми друзями і співрозмовниками, а також покращена якість відео-зв'язку.