Home > Програми > Google Cardboard доступний 100 країнах і на 39 мовах з підтримкою Google Street View

Компанія Google у своєму офіційному блозі повідомила, що набір віртуальної реальності Google Cardboard разом з однойменним додатком для Android і iOS тепер доступний в 100 країнах світу і на 39 мовах. «Корпорація добра» називає це новим порогом у популяризації віртуальної реальності по всьому світу.

Точний список країн і мов, де підтримується Google Cardboard, не повідомляється. Разом з розширенням географії присутності свого набору віртуальної реальності компанія Google опублікувала документацію та інструменти для розробки додатків і ігор під Google Cardboard на ще 10 мовами. Серед інших статистичних даних компанія назвала кількість установок додатків, оптимізованих під Google Cardboard, – близько 15 млн. Крім цього, розробники Google значно оновили інструменти SDK для створення додатків і ігор під Cardboard. Апдейт приніс поліпшену сумісність з популярним движком Unity, а також розширена підтримка різних сенсорів, які вбудовані в сучасні смартфони.

Cardboard
Cardboard
Developer: Google LLC
Price: Free
  • Cardboard Screenshot
  • Cardboard Screenshot
  • Cardboard Screenshot

Серед іншого недавно компанія Google оновила окремий додаток Street View для Android. Тепер воно підтримує перегляд у форматі віртуальної реальності. Завантажити оновлену програму Google Steet View для Android з підтримкою Cardboard можна в Play Market.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.