FIFA 16 Ultimate Team для Андроїд

Відбувся реліз довгоочікуваного футбольного симулятора від EA, та буквально днями FIFA 16 Ultimate Team став доступний для завантаження в Google Play. Ще на виставці E3 влітку цього року було обіцяно, що гра буде буквально консольного рівня, але для мобільних пристроїв.

FIFA 16 Ultimate Team пропонує зібрати свою власну команду, для завоювання всіляких трофеїв. Всього для покупки доступно більше 10000 футболістів з більш ніж 500 реальних клубів. Після того як ви зібрали свою команду, можна буде грати як швидкі матчі, так і різні турніри і ліги. З цікавих фішок FIFA 16 Ultimate Team функція Dynamic Accomplishments, яка дозволяє перегравати матчі, які відбуваються в даний момент в реальному світі.

Графіка FIFA 16 Ultimate Team виглядає гідно як на невеликих дисплеях, так і на екранах планшетів. Управління добре оптимізовано, стік досить точно реагує на запити, кнопки дії комфортних розмірів, що практично виключає міссклікі. Більше того, щоб дати пас якому те гравцеві, можна просто зробити свайп в його бік, або просто клікнути по ньому.

FIFA 16 Ultimate Team сумісна з величезною кількістю пристроїв і доступна для скачування в Google Play абсолютно безкоштовно.