DAEMON Tools — резервні копії смартфону на Android

Користувачі ПК, які мали справу з піратськими іграми та віртуальними образами їхніх дисків, напевно не з чуток знають про утиліту DAEMON Tools. Ця програма стала суперпопулярної саме завдяки «піратам» і нелегальним копіям ПК-ігор. Нещодавно розробники утиліти DAEMON Tools випустили свій перший додаток для платформ Android і iOS.

Нова програма під назвою DAEMON Sync пропонує зручну синхронізацію даних між мобільним пристроєм і ПК всередині домашньої мережі Wi-Fi. В основному програма створена для відправки резервних копій на ПК зі смартфона або планшета. Користувач може вибрати, який комп'ютер, підключений до мережі Wi-Fi, використовувати для зберігання резервних копій, і який саме контент синхронізувати. При цьому жодного байта персональних даних не передається у відкритий інтернет - все відбувається в рамках домашньої мережі Wi-Fi, тому додаток DAEMON Sync повністю безпечний.

Для синхронізації даних також необхідно серверний додаток для ПК. Він є на платформах Windows, OS X і Linux, а завантажити його можна на офіційному сайті проекту.