Мобогеній на Андроїд та ПК

Mobogenie - це Android-маркет, який з успіхом може замінити власникам смартфонів звичний Play Market. Що являє собою додаток і які корисні функції воно може запропонувати?

Встановлюється програма легко, немає необхідності проходити процедуру реєстрації. Користувачеві відразу доступні наступні категорії: ігри, програми, му1зика, шпалери, відео, книги і новини. Одна з переваг Mobogenie - у ньому зібраний тільки найкращий і безкоштовний контент.

Інтерфейс
Навігація за програмою зручна і продумана. У верхній бар винесені кнопки швидкої навігації: «Головний екран», «Додатки», «Ігри», «Музика». У прихованій панелі знаходяться «Відео», «Книги», «Новини» і «Genie». У правому верхньому куті розташована панель управління пристроєм. Тут можна оновити вже встановлені програми (програма сама підкаже, які з них потребують оновлення), очистити смартфон від сміття, налаштувати параметри.

Ігри
У цьому розділі зібрані ігри для Андроїд, що отримали найвищі оцінки. Якщо Play Market - це магазин всіляких додатків, багато з яких не представляють ніякого інтересу, то Mobogenie пропонує користувачеві тільки ті ігри, які вже оцінили інші геймери. Розділ складається з наступних частин: категорії, рекомендовані ігри, топ і колекції. Щоб скачати вподобану гру, тапніть за назвою. Відкриється сторінка додатки з усіма даними. Тут можна подивитися кількість установок гри, оцінку, скріншоти та відгуки. Є також інформація по сумісності з пристроєм і попередження про те, що додаток містить рекламні оголошення. Натискаємо на кнопку «Безкоштовно» і чекаємо закінчення завантаження. Швидкість скачування нітрохи не гірше, ніж у аналога Mobogenie - магазину додатків Play Market. За кожну завантажену гру користувач отримує монети. На них в магазині можна придбати платні ігри, причому повні версії. Відмінне рішення, якщо ви не хочете витрачати реальні гроші на покупку цікавого додатки в Play Market.

смобогеній для Андроїд

Музика
Розділ складається з наступних частин: плаза, колекції, топ і рінгтони. Хочете знати, що слухають користувачі «ВКонтакте» або які пісні є хітами цієї осені? З Mobogenie користувач завжди буде в курсі найцікавіших новинок. Завантажити будь-яку композицію або цілий альбом можна одним натисненням за назвою пісні.

Screenshot_2015-10-20-14-03-17

Шпалери для Android
У цьому розділі зібрані кращі безкоштовні шпалери для робочого столу пристрою. Завантажуються одним тапом за обраною картинці.

Книги
Прекрасний розділ для тих, хто любить читати. Всілякі журнали, книги кращих письменників, жіночі романи, твори, які були екранізовані, автобіографії, дитяча література і багато іншого.

Відео
У цьому розділі зібрані кращі фільми, музичні кліпи, які можна дивитися на екрані пристрою або завантажити на карту пам'яті.

Новини
Розділ, актуальний для тих, хто хоче бути в курсі всіх подій. Тут зібрано все найцікавіше з великих інформаційних порталів.

Mobogenie для ПК
Mobogenie - зручний і легкий у використанні Андроїд асистент, який дозволяє керувати мобільним пристроєм з комп'ютера. Користувач може встановлювати програми та ігри, робити резервні копії буквально всього: смс, контактів, додатків і при необхідності відновлювати ці дані, переглядати і редагувати телефонну книгу, управляти файлами на карті пам'яті і вбудованої пам'яті пристрою, оновлювати і видаляти ігри та програми, відправляти і приймати СМС, переглядати аудіо і відеофайли. Простіше кажучи, керувати смартфоном його власник може, як звичайно, але за допомогою комп'ютера. Крім того, в Mobogenie для ПК вбудований власний магазин ігор, додатків і шпалер.

Підключення пристрою до програми, встановленої на ПК, відбувається через Bluetooth, USB або Wi-Fi.

мобогений для компютера

мобогеній для комп'ютера

Mobogenie - відмінний аналог Play Market з просунутим функціоналом і великим вибором різноманітного контенту. Скачати Mobogenie на Андроїд і версію для комп'ютера можна за посиланнями:

  • Mobogenie на Андроїд (перед установкою в настройках безпеки необхідно включити пункт «установка з невідомих джерел»)
  • Mobogenie для комп'ютера