Prune для Андроїд

Раніше цього літа ми розповідали про цікаву і незвичну гру під назвою Prune. Ця головоломка швидко стала хітовою грою для iPhone та iPad, а тепер вона перебралася на платформу Android. Тепер виростити дерево на тлі красивих декорацій можуть і користувачі операційної системи від Google.

Автором оригінальної головоломки Prune є розробник Джоел Макдональд. Гра не відрізняється динамічним геймплеєм або суперякісний графікою, але зате в Prune є особлива атмосфера, унікальний візуальний стиль і оригінальна задумка - гравцеві потрібно виростити дерево в різних умовах, будь то відкрита місцевість або ніша в горі. Як і в реальному житті, дерева з гри Prune люблять сонячне світло, тому основне завдання гравця - вивести гілки до сонця, але при цьому є ворожі фактори, які можуть погубити дерево. Якщо дерево торкнеться чорної сфери, то воно буде заражено отрутою, чого не варто допускати. Управління в Prune в основному виробляється свайп-жестами. Під управлінням мається на увазі вибір напрямку для росту дерева і «витягування» нових гілок.

Графічно Prune проста, але візуальний стиль гри дійсно гарний і оригінальний. Серед іншого варто відзначити розслабляючий саундтрек, який відмінно підходить під геймплей.