Microsoft випустила Android-додаток для ведення списків і заміток

замітки для андроїд

Студія Microsoft Garage продовжує поповнювати каталог Google Play новими Android-додатками. Днями вони випустили свою нову розробку для конкуруючої мобільної платформи. Свіжий додаток під назвою Parchi націлений на ведення заміток і списків справ.

Програма Parchi працює таким чином, щоб замітки можна було створювати в кілька тапів, а пошук по вже існуючих записам був максимально простим і точним. Крім можливості створення простих текстових заміток, в Parchi можна знайти такий функціонал, як створення списків справ, повідомлень і нагадувань, заміток з прикріпленими фотографіями та іншим. У додатку реалізований зручний механізм фільтрації заміток по хештегом - до записів можна приписувати певний тег, після чого пошук стане куди простішим. Серед іншого функціоналу варто відзначити віджет для екрану блокування. Він дозволяє переглядати найважливіші записи без необхідності розблокувати апарат.

У Parchi від Microsoft не так багато можливостей, як в Google Keep або тому ж OneNote, але деякі функції нового додатка дуже цікаві й оригінальні. На жаль, програму можна завантажити тільки в декількох країнах світу.