Як відключити автоматичне оновлення програм і ігор?

Сьогодні до мене звернувся з питанням однин Android-користувач-новачок. Суть питання наступна: "у мене була певна кількість грошей на мобільному і за пару хвилин - рахунок розтанув!". Тобто гроші були зняті з рахунку до нуля. Так чому ж це сталося?

Як я вже говорив, користувач початкового рівня може і не знати про те, що на Android-смартфоні або планшеті програми та ігри можуть отримувати оновлення (оновлюватися) у фоновому режимі і без дозволу самого власника апарату. Це загрожує тим, що користувачі які платять за інтернет трафік за кожен прийнятий і переданий кілобайт, будуть витрачати кругленькі суми на мобільний інтернет. Так, саме так, Android-пристрої (точніше сама ОС) люблять інтернет, як діти цукерки). Інша справа, якщо ви користуєтеся безлімітним інтернетом або кульовим Wi-Fi. В останньому випадку цих проблем із зайвими витратами не виникає.

Як заборонити смартфону або планшету на Андроїд оновлювати самому програми та ігри (додатки)?

Є два способи:

  • Відключаємо автоматичне оновлення програм у налаштуваннях Android-пристрої (смартфон або планшет)
  • Або відключити авто апдейт в передвстановленому Android Market на тому ж телефоні або планшеті

Перший спосіб вимагає наступних нескладних дій. Заходимо в настройки апарату і шукаємо пункт "Про телефон", далі тиснемо по "Оновлення системного ПО". У контекстному меню тиснемо по запису «Питати перед завантаженням». Ця команда запобіжить автоматичне мимовільне оновлення додатків і, отже, безконтрольну витрату грошей користувача.

Другий спосіб пропонує відключити автоматичний апдейт Android-програм у налаштуваннях самого Android Market. Для цього запускаємо Android Market, який є у вас на смартфоні або планшеті. Потім тиснемо "Налаштування" і дивимося на дозвіл автообновления додатків в маркеті. Мається на увазі пункт «Auto-update app". Для заборони несанкціонованих оновлень прибираємо галочку навпроти цього пункту.

Там є ще одна корисна, на мою думку функція. Вона дозволяє запускати автоматичне оновлення Андроїд-додатків при наявності відкритої мережі Wi-Fi. Втрати в грошах користувач не несе, тому сміливо ставимо галочку напроти пункту "Оновлювати тільки через Wi-Fi".

Ці два не хитрих і перевірених способи працюють безвідмовно! Користуйтесь на здоров'я і стежте за своїм трафіком.

Добавить комментарий