Sony викупить підрозділ Toshiba по виробництву сенсорів для камер

Багатьом відомо, які похвали ходять навколо сенсорів камер від японської компанії Sony. Вони використовуються в багатьох смартфонах і планшетах. Слава Sony в цьому напрямку росте, але й самі японці не сидять на місці, а удосконалюються. Наприклад, нещодавно стало відомо, що Sony має намір викупити підрозділ Toshiba, яке займається виробництвом сенсорів для камер.

Свого часу для Toshiba дана угода теж піде на користь. Це пов'язано, в першу чергу, з реструктуризацією останньої. Раніше керівництво Sony повідомило громадськості, що компанія покладає великі надії на виробництво сенсорів для камер, повідомляє інтернет-магазин чохлів для Sony Xperia http://iok.com.ua/sony.

Справа дійшла до того, що планується організувати окрему компанію для цієї справи - Sony Semiconductor Solutions Corporation. Це дає повну надію на те, що незабаром сенсори від Sony будуть ще більш популярнішими у виробників смартфонів, а бізнес компанії в цій галузі підніметься ще вище. Також генеральний директор Sony в своєму інтерв'ю помітив, що компанія має намір збільшити виробництво напівпровідників. Так вони зможуть задовольнити потреби таких великих гравців ринку, як Samsung і Apple.

Про операцію Sony з Toshiba офіційних промов поки не було. Але ця співпраця буде вигідна обом компаніям в будь-якому випадку.