Android N: функції, секрети, фото, дата виходу

android n фото дата виходу

Натішились швидкістю і фічами нової операційної системи Android 6.0 Marshmallow? Навіть якщо ви з нетерпінням чекаєте оновлення і ще не поставили відсоткове відображення заряду батареї, вже можна поговорити про наступну версію - Android N.

Lollipop - льодяник, Marshmallow - зефір, N ***** - Nougat (нуга), Nestle, Nutella, Nut (горіх) або ще щось, залишається тільки гадати. Останні оновлення та їх періодичність дозволяють зробити висновок: кожен рік американська корпорація регулярно представляє нову версію популярної платформи. Про це одного разу сказав віце-президент відділу розробників Hiroshi Lockheimer. Виходить, в 2016 році покажуть Android N, в 2017 - Android O, так далі до кінця алфавіту.

Зараз розраховувати на цікаві витоку можна, занадто рано, потрібно звикнути до «Зефірки». Але можна поміркувати, що хотілося б поліпшити в операційній системі. Раптом розробники Google прислухаються …

Мультивіконний режим

Реалізація даної функції без перебільшення відкриє нову віху розвитку OS Android. Тільки уявіть: у верхній частині екрана відкрита якась цікава стаття чи книга, у нижній - соціальна мережа і листування з друзями. Економія часу та зручність - не потрібно щоразу переходити з одного вікна в інше.

android n Мультивіконний  режим

Налаштування стандартних кнопок

У кожному смартфоні і планшеті є кнопки «Додому», «Назад» і «Меню» (іноді Google). Тут справжня плутанина: на одних пристроях вони механічні, на інших - сенсорні. На Galaxy S6 кнопка «Назад» розташована праворуч, на Nexus 5x - зліва. Така невідповідність зустрічається регулярно, особливо у різних виробників. Чому б розробникам з Google не надати право налаштовувати їх користувачеві? У першу чергу, це буде корисно для тих, у кого кілька гаджетів з різним розташуванням кнопок, які легко переплутати.
android n фото

Темний інтерфейс

Темна тема оформлення інтерфейсу була в Developer Preview, але до Marshmallow чомусь не дійшла. Вона дуже знадобиться для економії заряду акумулятора і використання смартфона в темний час доби. Світлий інтерфейс вночі ріже очі.

темний інтерфейс Android

Завантаження і налаштування тем оформлення

Раз вже мова зайшла про темний інтерфейс, то чому б не реалізувати повноцінну функцію завантаження і налаштування тем оформлення, як це зроблено, наприклад, в MIUI? Буде круто, якщо користувач зможе вручну підбирати кольори фону, написів, повзунків і інших елементів.

настройка тем андроїд

Управління кольором індикатора

На смартфонах з сучасною фронтальною камерою є світлодіод LED, який за допомогою сторонніх додатків налаштовується за бажанням користувача: для кожного типу повідомлення призначається свій колір індикатора. Дану функцію можна реалізувати і в Android N.

індикатор сповіщень Android N

Подвійний клік

Зручна функція, коли двома кліками по екрану можна швидко «розбудити» пристрій, не натискаючи фізичну кнопку блокування / розблокування. Фіча тестувалася в Developer Preview, але у фінальному релізі не з'явилася.

пробудження подвійним кліком

Швидке перемикання музики

Більшість користувачів смартфонів використовують їх для прослуховування музики, це дуже зручно. І кожен з нас іноді перемикає обридлі композиції. Що для цього потрібно? Дістати гаджет з кишені, розблокувати, переключити пісню, заблокувати і покласти назад. Це довго і незручно. Було б набагато краще, якщо перемикання музики відбувалося за допомогою затиснення качельки гучності.

nexus android n

Різні шпалери робочого столу і блокування

андроїд ен

Це, звичайно, суща дрібниця, але чому він до сих не реалізований? Хтось просто «тащиться» від різних тем оформлення і картинок. Ще хотілося б побільше лаконічних стокових шпалер.

На цьому наш список очікувань від Android N закінчується. А що наступного глобальному оновленні системи хотіли б побачити ви?