S Ski Safari для Андроїд

Найвідоміша, весела, фантастична і сімейна гра в світі про лижні гонки знову з нами, і вона стала ще краще!
Грайте за сестру Свена, Евану, діліться адреналіном в режимі мережевої гри, виконуйте класні нові трюки на сноуборді і лижах, катайтеся на нових божевільних тварин, але стережіться лавини!

«Ррррррррррррр!» - Йеті

Змагайся з силами природи і користуйся здібностями Пінгвінів, Йеті і Мамонтів, які вони тобі великодушно пропонують, щоб ти зміг спуститися з гір! Абсолютно нова система дозволяє виконувати 360 видів сальто, всіляких захоплень та інших трюків. Різні тварини з різними трюкових здібностями - скільки варіантів ти зможеш знайти?

У новому режимі гри з противником до чотирьох друзів можуть битися лицем до лиця один проти одного по WiFi або Bluetooth і стати царем (або царицею) гори! Змагаються в тому, хто збере більше кілець або хто першим пройде всі випробування. Підбирай предмети сили, щоб перевертати екрани своїх друзів, жбурляти в них гігантські сніжки або витягувати пінгвінів зі своєї кишені.

скі сафарі для андроїд

Пінгвіни вершини на Мамонтовий лад.

Дізнайся сколько осталось время к Новому Году та розморозь реліктову тварину втраченої епохи і скористайся додатковим прискоренням, яке ніщо не зупинить! До твоїх послуг також кабельна система недобудованого гірськолижного підйомника, де можна попрактикуватися в грайндів (і скористатися можливістю для різних комбінацій сальто назад, які ти збираєшся спробувати).
Крім снігового схилу, який всі ми знаємо і любимо завдяки попередньої версії, ти можеш досліджувати дві нові захоплюючих території:

ВЕСЕЛОЩІ ЮРСЬКОГО ПЕРІОДУ

Ласкаво просимо у веселий парк Юрського періоду! Немає снігу - ні лавин, адже так? Хтось казав, що без снігу буде нудно, але місцеві тварини підготували вибуховою дино-план для наших відважних зірок спорту! Джунглі Юрського періоду аж кишать доісторичними приятелями - тебе чекають Птеродактилі, Шерстисті Мамонти і навіть крихта Анкилозавр.

ski-safari-2-1.0.2.0800-3

КАНЬЙОН СМЕРЧІВ

Якщо лавини і виверження вулканів - це занадто екстремально, то можливо тобі сподобається неспішний ритм краю, де всюди можна зустріти перекотиполе. Але Каньйон смерчів заслужив своє ім'я аж ніяк не завдяки покинутим підземним шахтам. Свен і Евана не зможуть зітхнути спокійно, правда?

Тут тобі зустрінуться самі різношерсті нероби, наприклад шериф Йеті і вождь Пінгвін. А Броненосець допоможе врятуватися від смерчу. Катайся на вагонетці з Пінгвіном, роби сальто назад на залізниці з Броненосцем, практикуйся в грайндів на телеграфних проводах і дозволь Йеті зіграти для тебе на піаніно - при цьому старайся не врізатися в барикади на шляхах і скелі. І якщо тобі здається, що це просте випробування, не забувай, що навколо тебе дика неприборкана природа!

Коли-небудь доводилося чути, як Йеті співає в душі? Зіграй в Ski Safari 2 і викресли цей пункт зі свого списку речей, які обов'язково потрібно випробувати!