Чутки про Xiaomi Mi5 і дисплей з 3D Force Touch

Xiaomi Mi5

Майбутній смартфон Xiaomi Mi5 - таємна іграшка, якою нас дражнить компанія. Про нього нічого толком не відомо, тільки інтернет повниться різноманітними чутками. Подейкують, що апарат побачить світ вже до кінця 2105. Але яким він буде не ясно. Ніяких специфікацій, ні будь-якої ще підтвердженої інформації немає.

Подейкують, що екран у нього з діагоналлю 5,2 дюйма. Швидше за все, сюди вмістилася традиційний вже дозвіл 1080x1920 пікселів. А ось про чіпсети сперечаються. Чи то це буде Qualcomm Snapdragon 820, чи то їм виявиться Mediatek Helio X20. До речі, а вам який більше подобається, який хотілося б побачити всередині?

У випадку з Qualcomm розповідають, що Mi5 буде з новим типом сенсора відбитків пальців, тим самим ультразвуковим, що впровадили в 820-процесорі.

Зараз же чутки з Китаю натякають на те, що Xiaomi Mi5 може виявитися з не зовсім звичайним екраном, а тим, що розуміють силу натиснення пальця користувача. Зараз це модно після iPhone і експериментів Huawei. Ця технологія поки що відома користувачам під назвою ForceTouch.