Snapstory — всі відео з Instagram

инстаграм видео

Мільйони людей соціальної мережі Instagram щомиті діляться гарними малюнками і класними відео. У пошуку по тегам все забито картинками - і саме через це багато хто проводить вільний час за пошуком відео за тегами. І для тих, хто не зареєстрований може сподобалася ідея додатку Snapstory: це колекція найпопулярніших відео з Instagram, які можна дивитися без реєстрації.

Зазначу цей факт ще раз: реєстрація не потрібна не тільки в самій програмі, але і в соцмережі. Іншими словами, ви можете дивитися відео з Instagram без тамтешнього логіна. По суті, з порога брати найкраще, фільтруючи непотрібну «лушпиння». За цей факт розробників можна тільки подякувати, бо сьогодні вводити логіни-паролі доводиться в кожному другому додатку. Ну да ладно. У чому суть Story?

А суть дуже проста. Відкриваючи Snapstory, ви будете дивитися добірку найцікавіших відео в одній з популярної соціальної мережі. Причому дивитися будете в найпростішому форматі: як одне суцільне відео. Story працює так: після відкриття програми, вам не потрібно реєструватися і робити якісь настройки. Ви вибираєте один з каналів і утримуйте палець для перегляду відео, якщо хочете змінити відео, натискаєте іншим пальцем.

Відео з Instagram, які відображаються в програмі, розділені за категоріями: знаменитості, тварини, спорт, авто і мото, музика і танці, для дівчат, смішні відео, фейлов і т.д. Є й своєрідний «Broadcasting», що транслює останні події і заходи.

Якщо ви регулярно відвідуєте Instagram, то Snapstory вам дуже сподобається.