Bomberma для Андроїд

Компанія Konami на честь тридцятиріччя франшизи пообіцяла випустити гру Bomberman на мобільні платформи. Новинка отримає назву Taisen! Bomberman і вийде на iOS і Android.

Що характерно, в ній буде присутній не тільки одиночна кампанія, а й мультіплеєрні режими. У рамках першої геймерам запропонують 100 рівнів для проходження. У кожному є своя таблиця лідерів, в якій гравці зможуть позмагатися набраними очками і витраченим часом.

bomberman-android-ios-planyanimenewsnetworkcomthumbnailsmax1000x1500cmsnews94629bomberman02-600x338

Для тих, хто вважає за краще грати з друзями, буде передбачений мультиплеер. Щоправда, за його частини подробиць поки немає. Відомо тільки, що нас чекають битви чотирьох гравців в лабіринтах і далеко не всі стіни будуть руйнуватися. Окремо варто відзначити, що мультиплеер тут багатоплатформовий, користувачі Android зможуть поборотися з шанувальниками апаратів від компанії з Купертино. Не обійдеться і без приватних матчів з друзями.

Дата виходу Taisen! Bomberman поки не оголошується. Також невідомо, чи вийде вона за межі рідної Японії, але швидше за все, це все ж станеться. Та й навряд чи нас чекають якісь перипетії сюжету, розібратися геймерам доведеться тільки в меню японською мовою.

bomberman-android-ios-planyespocketgamercoukfckeditorfilesbomberman03-600x338