Флагман Motorola з міцним екраном представлений офіційно

Компанія Motorola представила QHD-флагман Droid Turbo 2, однією з головних особливостей якого став міцний дисплей. Високий рівень надійності забезпечується технологією Moto ShatterShield, що дозволяє поглинати силу удару при падінні.

За своєю суттю Moto ShatterShield описує 5-шарову структуру дисплея, що включає в себе два захисних скла, подвійну сенсорну підкладку, гнучкий AMOLED-дисплей і алюмінієву рамку, що забезпечує цілісність всієї структури.

shattershieldlayersv20-600x393

Сам виробник називає такий «листковий» дисплей абсолютно міцним, однак якщо якимось чином користувачеві все ж таки вдасться його пошкодити, Motorola безкоштовно замінить необхідні компоненти. Дана гарантія діятиме протягом чотирьох років, що немало для мобільних гаджетів.

Для демонстрації високого рівня надійності Droid Turbo 2 виробник розбив кілька флагманів інших компаній, показавши їх крихкість і абсолютну незахищеність від падінь.

droid-turbo-2-1_1-298x437

По частині інших особливостей і характеристик новинка Motorola теж не підкачала. Droid Turbo 2 оснащений восьмиядерних процесорів Qualcomm Snapdragon 810, 3 ГБ ОЗУ, 32 або 64 ГБ вбудованої пам'яті з підтримкою карт microSD до 2 ТБ, 21-Мп основною камерою Sony IMX230 з подвійним світлодіодним спалахом і 5-Мп фронтальною з власною LED-спалахом.

Droid Turbo 2 хакактеристики

Смартфони лінійки Droid завжди відрізнялися завидною автономністю, і Turbo 2 винятком не став - він оснащений батарейкою на 3760 мА, і це при товщині корпусу 7,6-9,2 мм. За заявою виробника, такого елемента живлення цілком вистачить на 48 годин інтенсивної роботи, також підтримується бездротова зарядка і технологія TurboPower, що дозволяє всього за 15 хвилин зарядити пристрій на 13 годин використання.

moto droid- urbo2 цена

Як традиційним бонусом для покупців передбачена можливість кастомізації зовнішнього вигляду за допомогою сервісу Moto Maker. При цьому Droid Turbo 2 хоч і є операторським ексклюзивом Verizon, його цілком можна купити і без будь-яких контрактів і підключень до послуг зв'язку. Ціна флагмана Droid Turbo 2 - 624 долара.