Додаток Google Play Games дозволяє записувати мобільні летсплеі

Компанія Google активно займається розвитком мобільного стрімінга і культурою летсплеїв, яка поступово перебирається з ПК на Android. Зараз вже повноцінно працює сервіс YouTube Gaming, який в недавньому оновленні отримав можливість транслювати ігри прямо зі смартфона або планшета.

Тепер Google візьметься за розвиток додатку Play Games, яке найближчим часом отримає можливість запису мобільних летсплеев.

Мобільні летсплеі в Google Play Games (Google Play Ігри) вже доступні у користувачів деяких країн (США і Великобританія), але для більшості оновлення вийде набагато пізніше - нової версії додатка ще навіть немає в Play Store. Нова функція передбачає, що записувати відео з геймплеєм можна у всіх іграх, які підключені до Google Play Games. Щоб записати летсплей, потрібно зайти в сам додаток Play Games, вибрати потрібну гру і натиснути кнопку запису. Після цього запуститься сама гра з інтерфейсом запису відео поверх неї. Під час гри можна вмикати / вимикати мікрофон, а також вмикати / вимикати фронтальну камеру. По завершенню запису летсплей можна однією кнопкою завантажити на YouTube, попередньо відредагувавши всередині програми Google Play Games.
Додаток Google Play Games дозволить записувати мобільні летсплеї

gplay_gameplayrecording_v06_whitewithtext
Ролики можна записувати в якості 720p або 480p.