Arrow Launcher: лайнчер від Microsoft для Android

лаунчер для Андроїд

Розробники Microsoft випустили власний Android-лаунчер, раніше доступний лише в бета-версії. Його головними "плюсами" стали простота і зручність використання. Він легкий в освоєнні, має інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і досить швидко персонализируется.

Спочатку, після вибору 5 найбільш важливих додатків, формується основний робочий стіл, що представляє собою набір іконок. Свайп вправо переносить до останніх подій (дзвінки, скріншоти, знімки) і знову ж додатків, які ви недавно використовували.

Свайпом вліво з центрального робочого столу відкривається меню останніх контактів - тут дзвінки, повідомлення і пошта. Іконки опцій у верхній частині цього вікна відкривають «звонилку» або відправляють до списку всіх контактів.

Нижня область кожного з трьох робочих столів дозволяє перейти до списку встановлених додатків, упорядкованих за алфавітом, як в ранніх версіях Android 6.0, або ж відкрити швидкі налаштування, просто потягнувши вгору. Це ж меню дозволяє задати видимість будь-яких елементів, перейти до спеціальних опцій лаунчер або змінити фонове зображення, яких на вибір чимало.

В цілому по концепції Arrow Launcher нагадує останню версію iOS, причому в дуже примітивному і урізаному вигляді, тому якщо ви зовсім недавно перейшли з iPhone на Android, таке творіння розробників Microsoft може припасти вам до смаку. Правда, варто відзначити, підтримки української мови в ньому немає, і не факт, що з'явиться.