OLX (Slando) для Андроїд

скачать olx для Андроїд

Компанії OLX (ex. Slando) та "Київстар" оголосили про запуск спільної акції по співпраці. З 23 жовтня всі мобільні абоненти "Київстару" можуть користуватися мобільним додатком для Android та iOS OLX, а також мобільною версією сайту безкоштовно, без зняття коштів за інтернет-трафік.

Щодня сайт OLX допомагає багатьом продавцям і покупцям знайти один одного і зробити вигідні пропозиції. Власники телефонів і планшетів вже давно переконалися, що користуватися мереживим сервісом OLX за допомогою смартфонів набагато зручніше і швидше, ніж веб версією. Вже зараз можливість бути завжди на зв'язку стала ще доступнішою і привабливішою завдяки співпраці OLX і "Київстар". Можна скільки завгодно часу користуватися мобільним додатком або мобільною версією - і при цьому не думати про сплату інтернет-трафіку.

Пошук необхідних вам товарів, публікація ваших оголошень, спілкування з допомогою повідомлень між продавцями та покупцями - ці всі унікальні можливості OLX зручно використовувати за допомогою мобільного телефону. Завдяки 3G-мережі працювати з великими фото набагато простіше, тепер вони додаються в оголошення миттєво. Сама ж швидкість завантаження оголошень і списків вибраних також висока. Також помітно прискорюється процес відправлення та доставки повідомлень всередині програми OLX для Андроїд.

Добавить комментарий