Fallout CHAT — клавіатура для фанатів Fallout

Студія Bethesda продовжує випускати мобільні ігри і додатки, які підігрівають інтерес гравців до прийдешнього Fallout 4. Хайп навколо мобільної ферми Fallout Shelter вже злегка вщух, тому Bethesda випустила свою нову розробку для Android і iOS - кастомну клавіатуру під назвою Fallout CHAT

Клавіатура Fallout C.H.A.T. створена для фанатів ігор серії Fallout. Додаток для двох найбільших мобільних платформ приносить у звичну клавіатуру 60 тематичних смайлів Emoji, які виконані у відповідній стилістиці Fallout - в основному це Волт-Бой і Волт-Герл, а також деякі предмети з ігор. Також Fallout C.H.A.T. містить набір забавних GIF-анімацій з деякими здібностями з Fallout. Анімовані міні-ролики виконані в стилі промо-відео, які раніше Bethesda випускала в рамках рекламної кампанії Fallout 4. Кумедний Волт-Бой можна відправити співрозмовнику, безумовно сподобається не тільки фанатам Fallout.

Нагадаємо, до виходу гри Fallout 4 на ПК і консолях нового покоління (Xbox One і Playstation 4) залишається менше тижня. Протягом прийдешньої тижні нас виразно чекають нові промо-матеріали від Bethesda.