Home > Огляди телефонів > Droid Turbo 2 пережив падіння з висоти 15 метрів

Компанія Motorola недавно представила свій флагман Droid Turbo 2 з так званим екраном, що не б’ється. Зараз компанія демонструє нам на відео екран свого апарату в порівнянні з іншими новими флагманами. Звичайно, в рекламі Motorola дисплей Droid Turbo 2 не отримує ніяких пошкоджень на відміну від смартфонів iPhone 6S, флагманів Samsung і HTC, чиї дисплеї розбиваються на дрібні осколки після зустрічі з бетонним покриттям. Чи справді екран Droid Turbo 2 є таким невбиваємим?

Команда Youtube-каналу EverythingApplePro представила свою точку зору на це питання. На відео, представленому нижче, оглядач проводить дроп-тест смартфонів Droid Turbo 2 і Apple iPhone 6s.

Після першого спільного падіння камера iPhone 6s розбилася відразу, а Droid Turbo 2 отримав лише незначні пошкодження корпусу, які, тим не менш, які кидаються в очі. Пластикова задня панель Droid Turbo 2 також виявилася досить міцною. Навіть після падіння на екран, цей апарат проявив себе гідно. Загалом, хлопець з команди EverythingApplePro поставив перед собою мету розбити дисплей Droid Turbo 2. Але у нього нічого не вийшло, тому що навіть після падіння з висоти 15 метрів екран отримав лише маленькі подряпини. Однак зустріч з молотком, дисплей не пережив.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.