Contra для Андроїд

контра для адроид

Японська компанія Konami в офіційному прес-релізі повідомляє, що легендарна серія ігор Contra буде відроджена на мобільних платформах. Konami підписала угоду з китайською телекомунікаційною компанією Tencent, яка сприятиме просуванню оновленого шутера Contra на смартфонах і планшетах під управлінням двох найбільших мобільних ОС - Android і iOS.

Подробиць про мобільної версії Contra компанія Konami не розкриває, але можна очікувати, що це буде все той же шутер в стилі run-and-gun (платформер + механіка стрільби).

Нагадаємо, японці з Konami вже давно говорять про зміну орієнтирів у бік випуску ігор на мобільних платформах. У той же час компанія не збирається відмовлятися від своїх основних франшиз: раніше Konami заявляла, що вона працює над новими іграми із серій Metal Gear, Silent Hill, Castlevania, PES та інших, але платформи не були уточнені, тому можна очікувати, що будуть саме мобільні аркади.

Оригінальний шутер Contra вийшов в 1987 році. За весь час існування серії на різних платформах вийшло безліч ігор, включаючи мобільні Contra 4: Redux і Contra: Evolution, які раніше з'явилися на Android.