Home > Інструкції > Як перевірити наявність ROOT (рут) прав на Android
как проверить root на андроид

Root-права на пристрої з операційною системою Андроїд можуть знадобитися вам для установки яких-небудь додатків, які працюють тільки в цьому режимі або для видалення системних додатків. Якщо ви купили б/у смартфон або робили які-небудь дії з отримання рут доступу, можна легко перевірити чи є root-права на вашому пристрої.

Root Checker – простий додаток за допомогою якого ви можете перевірити чи є на вашому Андроїд пристрої root права.

Як показує практика більшість користувачів не до кінця розуміють, що таке рут права, і думають, що після установки програми SuperSu або Superuser робота над отриманням root прав закінчена, але це не так. Ось для цього і потрібна безкоштовна програма – Root Checker  на Андроїд, щоб точно дізнатися чи отриманий доступ суперкористувача.

Під описом ви можете завантажити як базову версію, так і розширену, їх головні відмінності полягають у тому, що в розширеній немає ніякої реклами і доступний віджет установки BusyBox, та моніторингу його оновлень.

Також через Root Checker ви можете дізнатися технічні характеристики свого смартфона, тип процесора (Armv6, Armv7) і відеокарти.

Тож якщо після натиснення в програмі Root Checker напису “Check” ви побачили червоний напис – на вашому смартфоні немає рут-доступу. А якщо зеленим- root права є.

Щоб було зрозуміліше, також можете переглянути відео інструкцію як перевірити рут права. А завантажити сам додаток можна за посиланням нижче.

Root Checker
Root Checker
Developer: joeykrim
Price: Free
  • Root Checker Screenshot
  • Root Checker Screenshot
  • Root Checker Screenshot
  • Root Checker Screenshot
  • Root Checker Screenshot
  • Root Checker Screenshot
  • Root Checker Screenshot
  • Root Checker Screenshot

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.