Google поділилися подробицями суміщення Android і Chrome OS

chrome os обзор

Об'єднання Chrome OS і Android, чутки про який ходили в мережі протягом багатьох років, з недавніх пір підтвердилися - дві операційні системи будуть суміщені в 2017 році. Хоча цей план здається здійсненним, Google стверджує, що це не відбудеться найближчим часом.

У недавньому пості на офіційному блозі Google Chrome, старший віце-президент Android, Chrome OS і Chromecast, Хіроші Локхеймер, заявила, що поки компанія працює над тим, щоб об'єднати найкраще з двох операційних систем, компанія Google не має "ніяких планів щодо поетапного відмови від Chrome OS ".

Локхеймер сказав, що що їм багато що належить зробити зі своєю хмарної системою. Google планує випустити додаткові функції ОС, такі як новий медіаплеєр, оновлення зовнішнього вигляду в Material Design, поліпшену продуктивність і більше функцій безпеки.

З нашими постійними шеститижневим циклом оновлення програмного забезпечення і гарантованим автоматичним оновленням протягом п'яти років, хромбукі стають краще з плином часу", - сказав Локхеймер.

Хоча Google, можливо, не ставить в пріоритет об'єднати Chrome і Android, ми безумовно бачимо все більше і більше особливостей Android в Chrome OS, і навпаки.

Нещодавно Google дали можливість відкривати Android-додатки в Chrome OS за допомогою інструменту ARC Welder. Компанія також недавно запустила новий гібрид планшета і ноутбука під назвою Pixel C, який є першим пристроєм лінійки хромбуків під управлінням Android.

Тепер ми можемо бути впевнені, що Chrome OS нікуди не дінеться. Принаймні не найближчим часом. Google вже дала зрозуміти, що функції Chrome OS і Android будуть як і раніше проникати один в одного, що і відбувалося протягом декількох років до цього.

Добавить комментарий