Home > Новини > Motorola анонсували Moto X Force
moto x force характеристики

Компанія Motorola не витрачає час даремно і оголосила міжнародної версії недавно анонсованого Droid Turbo 2, що отримав назву Moto X Force.

Компанія розіслала короткий прес-реліз різним ЗМІ, в якому розповіли, що нам слід очікувати X Force в листопаді в Латинській Америці, Європі, Близькому Сході, Африці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

Лист супроводжувалося посиланням на відео краш-тесту смартфона в порівнянні з iPhone 6 і Galaxy S6.

Так що тепер ми можемо з упевненістю заявити, що Moto X Force – це той же Droid Turbo 2, тільки без логотипу “✔” Verizon, а також логотипу Droid.

Смартфон раніше має міцний 5.4-дюймовий Quad HD AMOLED-дисплей, процесор Snapdragon 810, 21-мегапіксельну камеру, 3 GB оперативної пам’яті, батарею на 3 760 мАг і варіації з 32 або 64 GB внутрішнього накопичувача з можливістю розширення за допомогою microSD.

Смартфон також підтримує Moto Maker і пропонує різні варіанти кришок, включаючи шкіру, soft-touch пластика і балістичного нейлону.

Бажаючі отримати додаткову інформацію про смартфон можуть зареєструватися на сайті Motorola.

Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка, повідомте нас. Для цього виділіть мишкою необхідний текст та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

Засновник блогу Androidus.
Гік, активний користувач мобільних девайсів на Android та iOS.
Полюбляє фантастику, цікавих співрозмовників та дискусії.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Дякуємо!

Тепер редактори знають.