Оновлений Google Photos допоможе приховати фото

google photos обзор

Google провели захід для преси минулого місяця, на якому розповіли про декілька цікавих нових можливостях, запланованих для власного фото-додатку. Ми все ще чекаємо спільних альбомів і вже вже бачили інші можливості, такі як підтримка Chromecast і додавання анотацій для фото.

Нова версія не надасть спільні альбоми, але вона додає ще один компонент розпізнавання осіб - можливість приховувати кого-небудь.

Якщо у користувача є кілька фотографій з абсолютно незнайомими людьми, наприклад, групові знімки на трибунах, на спортивних змаганнях або в барі, то тепер з'явилася можливість очистити додаток від них. Варто відзначити, що опція не допоможе безповоротно видалити фотографії з певними особами, а просто приховує їх зі списку.

Щоб скористатися опцією, потрібно натиснути на кнопку «Пошук» і утримувати натискання на будь-якому фото, яке ви хотіли б приховати. Це активує інтерфейс, в якому можна вибрати стільки людей, скільки буде потрібно. Щоб закінчити, потрібно натиснути на пункт «Приховати», розташований у правій частині панелі дій. Також є можливість скасувати дію.

Повернути приховані людей теж легко. Просто натисніть на випадаючому меню і виберіть «Приховати і показати людей». Виберіть будь приховане фото щоб повністю відновити його, потім кнопку «Готово» для виходу з цього режиму.

Оновлення вже доступно в Google Play.

Добавить комментарий