Команда Nexus розповіла про причини відсутності бездротової зарядки

беспроводна зарядка нексус

Хлопці з команди Google Nexus недавно відповідали на запитання читачів Reddit. Тема Nexus-пристроїв цікава багатьом, хлопцям довелося відповісти на пристойну кількість питань, серед яких виявився і той, чому в нових апаратах від Google відсутня підтримка бездротової зарядки, яка вперше з'явилася в Nexus 4.

Відповідь виявилася простий і логічний. У нових Nexus 5X і Nexus 6P використаний роз'єм USB Type-C. У смартфонах попереднього покоління були звичайні MicroUSB, а тому процес зарядки була не найпростішим, починаючи від того, що потрібно потрапити штекером потрібною стороною, закінчуючи тим, що сам процес поповнення акумулятора зарядом був досить тривалим. Тоді був сенс морочитися з бездротовою зарядкою, щоб зробити цей процес трохи кілька більш зручним. Однак, підтримка бездротової зарядки позначилася б на товщині пристрою, яку постійно намагаються зменшити, зробивши нові гаджети компактніше і менше за розмірами. Крім того, це могло позначитися на деякої додаткової вартості апаратів.

З приходом же USB Type-C відпала проблема утикання кабелю. Зараз це робиться просто, а швидкість зарядки смартфона збільшилася в рази, чого не можна сказати про бездротові способах зарядки.