Вийшов офіційний додаток-компаньйон для Pip-Boy з Fallout 4

Fallout Pip-Boy

Нова Fallout 4 вийде вже через якісь 4 дні. Студія Bethesda починає нагнітати обстановку серед гравців, збільшуючи загальний хайп навколо нової RPG. Не так давно на Android і iOS вийшла кастомна клавіатура з емодзі у стилі Fallout. Тепер на тих же платформах (Android і iOS) з'явився додаток-компаньйон для віртуального комп'ютера Pip-Boy в Fallout 4.

Коли Fallout 4 нарешті вийде на трьох платформах (ПК, Xbox One і PS4), то гравці зможуть пов'язати свої смартфони та планшети з грою. Таким чином, вся інформація і навіть зовнішній вигляд наручного комп'ютера з Fallout 4 будуть синхронізуватися з додатком Fallout Pip-Boy. Під час гри ваш мобільний пристрій можна буде використовувати як реального Pip-Boy, що досить круто. Програма буде функціонувати всі залежності від того, чи є у вас пластикова копія наручного комп'ютера чи ні.

При запуску Fallout Pip-Boy додаток запропонує вибрати два режими - повноекранний або з можливістю зменшення розміру картинки. Другий режим зроблений спеціально для реальних копій Pip-Boy, які поставляються в колекційному виданні Fallout 4.