YouTube для Android з підтримкою Cardboard

ютьюб на Андроїд

Компанія Google робить віртуальну реальність все ближче. Спочатку вона створила доступний кожному VR-шолом з картону Cardboard, а тепер впровадила в додаток YouTube для Android можливість перегляду абсолютного будь-якого відео з ефектом присутності.

Проект Cardboard, народжений в надрах Google в якості експерименту, поступово набирає популярність. Нагадаємо, що це спеціальний шолом з картону, з допомогою якого можна переглядати відео в режимі віртуальної реальності на будь-якому смартфоні під управлінням Android.

Такий простий і ефектний доступ до жаданої віртуальної реальності привернув багатьох користувачів, але перед ними постала проблема відсутності відповідного контенту. Тому компанія Google завела в YouTube спеціальний розділ з панорамними відео, при перегляді яких у шоломі Cardboard виникає відчуття повної присутності. Але цього виявилося недостатньо, і тепер Google зробила наступний крок. В YouTube для Android з'явилася можливість перегляду абсолютно будь-якого відео в режимі віртуальної реальності.

Для доступу до цієї функції необхідно в додатку YouTube просто відкрити настройки ролика, і ви побачите там нову іконку із зображенням маски Cardboard. Доторкніться до неї, і відтворення переключитися в режим віртуальної реальності. Як це виглядає на практиці - демонструє анімоване зображення нижче.

Зрозуміло, перегляд звичайного відео в режимі віртуальної реальності не дає такого ж ефекту присутності, який забезпечують ролики, зняті за допомогою спеціального обладнання. Проте впровадження цієї функції в YouTube робить ще один крок до популяризації технології віртуальної реальності в широкі маси.

А ви вже пробували дивитися відео в Cardboard? І як враження?