Cortana для Android отримала таймкіллер

Cortana android

Microsoft продовжує привертати увагу користувачів Android до фірмового голосового асистента Cortana. І якщо раніше компанія намагалася реалізувати якомога більше функціоналу, тепер же Microsoft приготували невеличкий сюрприз.

Припустимо, у вас є вільні 45 хвилин, які потрібно скоротати. Що ви можете зробити, щоб змусити час йти швидше? Тепер всі користувачі Cortana можуть зіграти в гру з цим голосовим помічником.

Спочатку доступна в обмежених областях, зараз ця гра доступна на всіх ринках. І якщо ви є користувачем Android з встановленим додатком, то також зможете пограти в цей таймкіллер.

Щоб грати, потрібно активувати Cortana і сказати «Play the movie game». Користувач відразу отримає перший питання про загаданному фільмі. Щоб зробити припущення, потрібно ввести відповідь в спеціальне поле, або вимовити його вголос. Якщо відповідь була правильною, Cortana загадає наступний фільм, в іншому випадку, голосовий асистент дасть підказку у вигляді постера.

Тим не менш, не варто забувати про те, що ця гра потрібна лише для того, щоб убити небагато часу і, як з іншими таймкіллерамі, не варто заграватися в неї надовго.